Poznaj MaglyPrint

O nas

   MaglyPrint świadczy profesjonalne usługi druku 3D, przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców – firm, instytucji oraz osób prywatnych.
   Działamy nieszablonowo i z nutką artyzmu, wychodząc z założenia, że nasza praca to nie tylko rzemiosło, ale także prawdziwa sztuka.
   Tworzymy rzeczy estetyczne i praktyczne – takie, które znajdują zastosowanie w przemyśle ale też w codziennym życiu. Tym samym znacząco różnimy się od konkurencji, stawiającej głównie na proste modele i elementy prototypowane.

Technologia druku

Co możemy Ci zaoferować?

   Nasza pracownia i drukarnia 3D to zespół profesjonalistów w Warszawie oraz w Wilkasach na Mazurach, zafascynowanych nowymi technologiami i możliwościami, jakie niesie ze sobą druk 3D, wydruki 3d, grafiką, modelowaniem 3D i animacją. 

   Profesjonalizm, na którym opieramy swoje usługi, łączy się z pasją, z jaką tworzymy każdy kolejny projekt od koncepcji aż do finalnego produktu – od projektowania do drukowania. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług i łączeniu kilku technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom Klienta.

 Wszyscy Klienci mogą liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zwracamy uwagę na zalecenia i sugestie zleceniodawcy bez względu na poziom trudności i cenę końcową produktu.

Dlaczego warto wybrać MaglyPrint?​

Profesjonalizm i Jakość

Nasza doświadczona kadra inżynierów optymalizuje każdy proces wydruku pod kątem kosztu, czasu i jakości

Wielkoformatowość

Posiadamy drukarki z polem roboczym nawet 0,7m x 0,7m x 1m dzięki którym możemy drukować duże modele​

Troska o Środowisko

Nasza innowacyjna linia produkcyjna filamentu pozwala odzyskiwać materiał z supportów, raftów i brimów​

Zaufali nam

Firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować….

Zapraszamy do współpracy

Napisz do nas i zacznijmy pracować razem!

MAGLYPRINT